MTÜ Eesti Maaturism kutsub ettevõtjaid taotlema märgist Matkajasõbralik

MTÜ Eesti Maaturism
PRESSITEADE
30.09.2020

Ettevõtjatel võimalus taotleda märgist “Matkajasõbralik”

MTÜ Eesti Maaturism annab teada, et projekti “Long distance cross- border hiking trail “The Forest Trail”” (Läti ja Eesti kaugmatkarada "Metsa matkarada”) raames oleme välja töötanud kriteeriumid ettevõtte märgise “Matkajasõbralik” taotlemiseks.

Märgis “Matkajasõbralik” on hea viis anda matkajatele teada, et nad on piirkonnas või ettevõttes oodatud külalised. Sellised märgised on üle maailma hästi tuntud ja matkajad, kes neid on harjunud märkama, saavad signaali, et nende vajadusi mõistetakse ning sihtkohas või ettevõttes on tagatud matkajale olulised teenused ja vajalik informatsioon.

Kutsume ettevõtjaid iseseisvalt metsamatkarada.maaturism.ee lehel hindama oma valmisolekut olla Matkajasõbralik ning seejärel avaldama soovi märgise saamiseks. Märgise taotlemine on ettevõtjatele tasuta.

Lisaks MTÜ-le Eesti Maaturism on projekti kaasatud Eestist MTÜ Peipsimaa Turism, MTÜ Setomaa Turism, MTÜ Ökokuller ja assotsieerunud partnerina SA Põhja-Eesti Turism.

Projekti “Long distance cross- border hiking trail “The Forest Trail”” kaasrahastavad Euroopa Liit ja Euroopa Regionaalarengu Fondi Kesk-Läänemere programm 2014-2020.

Kõik täpsustavad küsimused on teretulnud!

Lugupidamisega

Raili Mengel
MTÜ Eesti Maaturism
Tel 600 9999
https://metsamatkarada.maaturism.ee/et
www.maaturism.ee