Sibulatee võrgustiku kinkekaart avab 23 ust!

Peipsi ääres tegutseb üheteistkümnendat aastat Sibulatee võrgustik, kuhu kuulub 30 piirkonna ettevõtet. Suurem osa neist panid seljad kokku ja ühindasid oma teenused ühise kinkekaardi alla.
Alates tänasest on Sibulatee e-poes müügil Sibulatee kinkekaart, mis kehtib 23 piirkonna ettevõtte juures. Sibulatee eestvedaja Liis Lainemäe: „Eesti mõistes on unikaalne, et üks piirkond on sel viisil ette võtnud ühise kinkekaardi loomise. Kinkekaardiga külalise valikuvabadus on suur: sellega saab tasuda nii ööbimise kui kõhutäie, nii õpitubade kui muuseumitesse sissepääsu eest, rääkimata erinevatest toidu- või käsitöökaupadest.“
Üks võrgustiku liikmetest, Mesi Tare ja Samovarimaja perenaine Herling Mesi lisab: „Sibulatee võrgustiku liikmena oleme alati kaasa mõtlemas ja kaasa tegutsemas uute põnevate ürituste ja algatustega õlg üla kõrval koos paljude teiste meie liikmetega. See teebki meie võrgustiku tugevaks, ägedaks ja atraktiivseks seega ka külastajatele. Ning mõte sellest, et üks kinkekaart avab nii palju erinevaid uksi, tekitab tahtmist ise ka sellist kingitust saada."
Ühel ettevõtjal on tihti mitmeid erinevaid teenuseid, mille eest kinkekaardiga tasuda saab. Seega saab öelda, et kaardisaaja saab kuhjaga elamuste vahelt valida. Kinkekaart kehtib ühe aasta, nii võib valida kas vaiksema kevade või sügise, rahva- ja tegevusrohkema suve või unikaalse talvehooaja Sibulateele tulemiseks. 2021. aasta suvel on Sibulateel etendumas Tartu Uue Teatri tükk „Serafima + Bogdan“, nii on tulemas siia külalisi üle terve Eestimaa ning kinkekaart Sibulateel elamuste tarbimiseks läheb paljudele asja ette.
Kuna üht kinkekaarti saab kasutada ühe ettevõtja juures, siis on iga kaardi väärtuseks 10 eurot. Samas on võimalik ühe teenuse eest maksmiseks kasutada nii palju kinkekaarte kui külastajal olemas on.
Info Sibulatee võrgustiku kohta.

Kinkekaardi ostukeskkond Sibulatee e-poes.

Lisainfo:
Liis Lainemäe
Sibulatee võrgustiku eestvedaja
Tel 5648 0065
info@sibulatee.ee