Siin on COVID-19 turvaline

                                                                  

Eesti Maaturismi Ühing peab oluliseks, et üheskoos käituksime COVID-19 olukorras vastutustundlikult nii iseenda kui oma külaliste suhtes.Külastajatel, koostööpartneritel ja turismiteenuste edasimüüjatel on COVID-19 viiruse kiire leviku tõttu ootus saada turvalist teenust. Märgise kasutamisega võtab teenusepakkuja avaliku vastutuse täita kõiki Eesti Vabariigis COVID-19 leviku takistamiseks kehtivaid reegleid, et tagada nii töötajate kui ka klientide turvalisus

Märgisega ettevõtted leiab puhkaeestis.ee lehelt SIIT!

Märgise „Siin on COVID-19 turvaline“ tingimustega liitudes kinnitab teenusepakkuja, et:

  • Järgib tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi
  • Järgib tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Terviseameti juhiseid
  • Hoiab nõuete ja juhiste järgimiseks end infoga pidevalt kursis.
  • Aitab külastajatel täita kehtivaid viiruse vältimise reegleid kohapeal (nt tagab distantsi hoidmise teenindusalal, pakub maskide soetamise võimalust, teeb kättesaadavaks piisavalt desovahendeid jms).
  • Annab külastajatele teada, et on märgisega liitunud, oma veebilehel ja/või Facebookis ning ka kohapeal vastavalt COVID-19 märgise kuvamise juhistele
  • Annab märgisega liitudes loa, et tingimuste täitmist võib igal ajal kontrollida juhuvalimi alusel professionaalne testostude läbiviija.
  • On teadlik, et klientidel on võimalus tarbitud teenuse turvalisuse kohta anda tagasisidet, muu hulgas puhkaeestis.ee ja visitestonia.com veebilehtedel.
  • On teadlik, et märgise tingimuste eiramine on käsitletav ebaausa kauplemisvõttena. Märgise tingimuste täitmisel korduvalt eksides on märgise andjal õigus märgis ära võtta ning eemaldada teenusepakkuja visitestonia.com, puhkakeestis.ee ja märgise väljaandja veebilehtedelt COVID-19 tõkestamisele pühendunud teenusepakkujate loetelust.Ühtlasi kaob teenusepakkujal eelis olla kaasatud riiklikes ja sihtkoha turundustegevustes ning õigus eeliskuvamisele turismi turundavates kanalites.

---------------------------------------------
ETTEVÕTJALE: Märgisega „Siin on COVID-19 turvaline“ liitumiseks leiab lisainfo SIIT!