Kõik head toitu armastavad inimesed kogunevad sel nädalavahetusel Peipsi kallastele!

Peipsi kandi rahvas kutsub kõiki Eestimaa gurmaane nautima parimat toitu festivalil „III Peipsi Toidu Tänav 175 km.
22.-23. augustil avavad 42 pop-up restorani oma uksed 175-kilomeetrisel teekonnal Peipsi, Lämmi- ja Pihkva järve kallastel. Pakutakse kõike paremat, mis kohalikust toormest valmistada saab, nii traditsioonilist Peipsi toitu kui ka tänapäevase aksendiga valmistatud roogasid.
Peipsi ääres on praegu kõige külluslikum aeg, mil valminud on kõikvõimalikud aia-, metsa ja põllusaadused ning kõigest sellest valmistavad 42 pop-up restorani Vasknarvast Saaboldani oma parimaid retsepte külastajate rõõmustamiseks. Samuti saab sel nädalavahetusel Peipsiäärsetest lugematutest müügipunktidest kaasa osta kogu seda rikkust, mis Peipsi ääres kasvab.
Sel aastal on aktiivsemalt kaasa löömas ka kohalikud noored. Kavastus avatakse retro resto, Lemmakus toimetavad noored annetavad kogu oma teenitud tulu Eesti Loomakaitse Seltsile ning lodjamadruste abiga jõuavad külastajateni kohalikud erinevad käsitööburgerid.
Pop-up restoranid on avatud 22.augustil kell 11-21 ja 23.augustil kell 11-17.

Festivali info: www.facebook.com/Peipsitoidutanav175/
Google kaart osalejatega: https://bit.ly/PeipsiToiduTänav2020
Festivali korraldab Peipsi Toit võrgustik koostöös Jõgevamaa Maitsed ja Kääpa OTT võrgustikega ning abikäe on ulatanud Luunja vald, Mustvee vald, Tartu vald.

Lisainfo: Peipsimaa Kogukonnaköök MTÜ, Triinu Akkermann, maitseelamuse.koda@gmail.com, +372 5346 0078
Tule ja naudi ning rõõmusta oma maitsemeeli!