Eesti Maaturism

MTÜ Eesti Maaturism asutati 19. jaanuaril 2000. aastal.
Ühingu eesmärgiks on maaturismiteenuse pakkujate ühiste huvide esindamine eesmärgiga toetada maaturismi arengut Eestis.
MTÜ Eesti Maaturism liikmed, majutusettevõtted moodustavad ca 40% kõigist Eesti maamajutusettevõtetest.

 

Kontakt:
MTÜ Eesti Maaturism
aadress: Vilmsi 53 G, 10147 Tallinn
tel: 600 9999
e-post: eesti@maaturism.ee
www.maaturism.ee

Nõukogu:
► Anneli Kana - Nõukogu esimees (Metsanurme MTÜ) annelikana@gmail.com
► Harjumaa ja Lääne-Virumaa esindaja - Tiina Kuuler (Valgejõe Veinivilla) tiina.kuuler@gmail.com
► Ida-Virumaa esindaja - Piret Talistu (Kauksi Puhkemajad) kauksi.puhkemaja@mail.ee
► Järvamaa esindaja - Tiina Lippant (Eesti Piimandusmuuseum) tiina@piimandusmuuseum.ee
► Läänemaa esindaja - Ingrid Sieberk (Roosta Puhkeküla) ingrid@roosta.ee
► Hiiumaa esindaja - Ly Kaups (Hiiuma Turismiliit MTÜ) ly.kaups@hiiumaa.ee
► Saaremaa esindaja - Alver Sagur (Angla Pärandkultuurikeskus) dolomiit@kaalitrahter.ee
► Pärnumaa esindaja - Katrin Ruumet (Klaara-Manni Puhke- ja Seminarikeskus) katrin@klaaramanni.ee
► Põlvamaa esindaja - Iia Timmi (Taevaskoja Salamaa) info@salamaa.eu
► Jõgevamaa esindaja - Külliki Alekand (Mokko Turismitalu) kylliki.alekand@gmail.com
► Tartumaa esindaja - Eveli Jürgenson (Avasta Võrtsjärv MTÜ) eveli@vortsjarv.ee
► Valgamaa esindaja - Toomas Pärle (Veetee Projekt OÜ) info@veetee.ee
► Viljandimaa esindaja - Anmar Pihlak (Oiu Sadama Puhkemaja) anmar@oiusadam.ee
► Setomaa esindaja - Elin Priks (Setomaa Turism MTÜ) elin@setomaa.ee
► Võrumaa esindaja - Eda Veeroja (Mooska Talu) eda.veeroja@gmail.com

Büroo:
Raili Mengel, tegevjuht: raili@maaturism.ee
Katrin Papp, büroo juhataja: katrin@maaturism.ee
Kerttu Hermann, turismispetsialist: kerttu@maaturism.ee
Erki Kukk, IT- ja turundusteenused: erki@maaturism.ee


Eesti Maaturism MTÜ;  Vilmsi 53g, 10147 Tallinn;  Tel: +372(0) 600 9999;  E-maileesti [at] maaturism.ee