Maaturism 1.mai - Avatud uste päev Eesti Saunatee Sündmused 2017 Liikme info Kontakt

Turismiinfokeskused

Prindi leht

HAAPSALU
Karja 15, 90502 Haapsalu
tel: +372 473 3248
haapsalu@visitestonia.com

HIIUMAA
Hiiu 1, 92413 Kärdla
tel: +372 462 2232
hiiumaa@visitestonia.com

JÕGEVA
Suur 3, 48306 Jõgeva
tel: +372 776 8520
jogeva@visitestonia.com

JÕHVI
Rakvere 13a, 41533 Jõhvi
tel: +372 337 0568
johvi@visitestonia.com

JÄRVAMAA
Keskväljak 8, 72713 Paide
tel: +372 385 0400
paide@visitestonia.com
www.jarva.ee/turism

KARKSI-NUIA TURISMIINFOPUNKT

Viljandi mnt 1, 69104 Karksi-Nuia
tel: +372 435 5527
turism@karksi.ee

KURESSAARE
Tallinna 2, 93819 Kuressaare
tel: +372 453 3120
kuressaare@visitestonia.com

NARVA
Peetri 3, 20308 Narva
tel: +372 359 9137
narva@visitestonia.com

OTEPÄÄ
Tartu mnt 1, 67404 Otepää
tel: +372 7661 200
otepaa@visitestonia.com

PÄRNU KÜLASTUSKESKUS
Uus 4, 80011 Pärnu
tel: +372 447 3000
parnu@visitestonia.com

RAKVERE
Laada tn 14, 44310 Rakvere
tel: +372 324 2734
rakvere@visitestonia.com
turism@rakvere.ee

RAPLA
Viljandi mnt 4, 79513 Rapla
tel: +372 489 4359
rapla@visitestonia.com

TALLINNA VANALINNA TURISMIINFOKESKUS
Niguliste 2 / Kullasepa 4, 10146 Tallinn
tel: +372 6457 777
turismiinfo@tallinnlv.ee

TARTU
Raekoda, 50089 Tartu
tel: +372 744 2111
tartu@visitestonia.com
info@visittartu.com

VALGA
Kesk 11, 68203 Valga
tel: +372 766 1699
valga@visitestonia.com

VILJANDI
Vabaduse pl 6, 71020 Viljandi
tel: +372 433 0442
viljandi@visitestonia.com

VÕRU
Jüri 12, 65605 Võru
tel: +372 782 1881
voru@visitestonia.com

Teised turismiinfopunktid

AHJA TURISMIINFOPUNKT
Tartu mnt 21, 63710 Ahja
tel: +372 797 0100
ahja.info@setomaa.ee

LAHEMAA RAHVUSPARGI KÜLASTUSKESKUS
tel: +372 329 5555
fax: +372 329 5556
info@lahemaa.ee

LIHULA TURISMIINFOPUNKT
Linnuse tee 1, 90303 Lihula
tel: +372 477 8214
tip@lihula.ee

ORISSAARE INFOPUNKT
Kuivastu mtn 34, 94601 Orissaare
maria@maravo.ee

TARTU LOODUS- JA KESKKONNAINFO PUNKT
Kompanii 10, Tartu 51007
tel: +372 736 6120
info@teec.ee
www.teec.ee

TÕRVA TURISMIINFOPUNKT
Valga 1, 68605 Tõrva
tel: +372 766 3300
info@torva.ee

SETOMAA TURISMIINFOPUNKT
Pikk 12, 64001 Värska
tel: +372 796 4782
turism@setomaa.ee
www.setomaa.ee; www.setoturism.ee

Selgusid Eesti parimad söögikohad 2015. aastal!
50 parima söögikoha edetabelisse mahuvad nii lihtsa kohaliku traditsioonilise toidu pakkujad kui rahvusvaheliselt tunnustatud gurmeerestoranid.
Lõuna-Eesti "KOLLASED AKNAD"
Aasta tagasi käivitas Lõuna-Eestis kokku viis aastat kestva National Geographic´u kollaste akende projekti.
Kitsarööpmeline raudtee ja Gros Johannisoff (Jaanimõisa) jaam kutsuvad reisile
Otepää lähistel Põlva maakonnas Pikajärve külas avati 15. juunil kitsarööpmeline raudtee.
Uudiste arhiiv | Turismiteemalisi uudiseid leiad lisaks infoturism.ee-st
Otsi
Eesti Maaturism MTÜ;  Vilmsi 53g, 10147 Tallinn;  Tel: +372(0) 600 9999;  E-mail: eesti [at] maaturism.ee | Sisupuu