Maaturism Eesti Saunatee Eesti Toidutee Märgised turismis Sündmused 2017 Eesti saared Liikme info Kontakt

Eesti Maaturism

Prindi leht
MTÜ Eesti Maaturism asutati 19. jaanuaril 2000. aastal.
Ühingu eesmärgiks on maaturismiteenuse pakkujate ühiste huvide esindamine eesmärgiga toetada maaturismi arengut Eestis.
MTÜ Eesti Maaturism liikmed, majutusettevõtted moodustavad ca 40% kõigist Eesti maamajutusettevõtetest.

 

Kontakt:
MTÜ Eesti Maaturism
aadress: Vilmsi 53 G, 10147 Tallinn
tel: 600 9999

Nõukogu:
► Signe Sarah Arro - Nõukogu esimees (Pilguse Mõis) signe@pilguse.ee
► Harjumaa esindaja - Tiina Kuuler (Valgejõe Veinivilla) tiina.kuuler@gmail.com
► Ida-Virumaa esindaja - Janner Eskor (Purtse Kindlus) janner@purtse.ee
► Lääne-Virumaa esindaja - Anne Tüvi (Sagadi Mõis) anne.tuvi@rmk.ee
► Raplamaa esindaja - Valdo Virvelaid (Toosikannu Puhkekeskus) valdo@toosikannu.ee
► Järvamaa esindaja - Tiina Lippant (Eesti Piimandusmuuseum) tiina@piimandusmuuseum.ee
► Läänemaa esindaja - Ingrid Sieberk (Roosta Puhkeküla) ingrid@roosta.ee
► Hiiumaa esindaja - Mari Orgusaar (Tiit Reisid OÜ) mari@tiitreisid.ee
► Saaremaa esindaja - Alver Sagur (Angla Pärandkultuurikeskus)
► Pärnumaa esindaja - Katrin Ruumet (Klaara-Manni Puhke- ja Seminarikeskus) katrin@klaaramanni.ee
► Põlvamaa esindaja - Iia Timmi (Taevaskoja Salamaa) info@salamaa.eu
► Jõgevamaa esindaja - Külliki Alekand (Mokko Turismitalu) kylliki.alekand@gmail.com
► Tartumaa esindaja - Eveli Jürgenson (Võrtsjärve SA) eveli@vortsjarv.ee
► Valgamaa esindaja - Toomas Pärle (Veetee Projekt OÜ) info@veetee.ee
► Viljandimaa esindaja - Anmar Pihlak (Oiu Sadama Puhkemaja) anmar@oiusadam.ee
► Setomaa esindaja - Ülle Pärnoja (Setomaa Turism MTÜ) ylle@setomaa.ee
► Võrumaa esindaja - Eda Veeroja (Mooska Talu) eda.veeroja@gmail.com

Büroo:
Raili Mengel, tegevjuht: raili@maaturism.ee
Katrin Papp, büroo juhataja: katrin@maaturism.ee
Erki Kukk, IT- ja turundusteenused: erki@maaturism.ee

Selgusid Eesti parimad söögikohad 2015. aastal!
50 parima söögikoha edetabelisse mahuvad nii lihtsa kohaliku traditsioonilise toidu pakkujad kui rahvusvaheliselt tunnustatud gurmeerestoranid.
Lõuna-Eesti "KOLLASED AKNAD"
Aasta tagasi käivitas Lõuna-Eestis kokku viis aastat kestva National Geographic´u kollaste akende projekti.
Kitsarööpmeline raudtee ja Gros Johannisoff (Jaanimõisa) jaam kutsuvad reisile
Otepää lähistel Põlva maakonnas Pikajärve külas avati 15. juunil kitsarööpmeline raudtee.
Uudiste arhiiv | Turismiteemalisi uudiseid leiad lisaks infoturism.ee-st
Otsi
Eesti Maaturism MTÜ;  Vilmsi 53g, 10147 Tallinn;  Tel: +372(0) 600 9999;  E-mail: eesti [at] maaturism.ee | Sisupuu


best over the counter diet pills | Days to Fitness